top of page

Hakkımızda

ARMGE, savunma ve endüstriyel ürün üreticilerine, elektronik ve mekanik bileşenleri premium bir ortaklık yöntemi ile temin eden butik bir teknoloji şirketidir.

İş ortaklarının benzersiz gereksinimlerini karşılamak üzere tasarlanmış ve güvenilir, maliyet etkin çözümler sunan geniş bir ürün yelpazesi sunar.

 

Takımımız sektörde önemli üretim deneyimlerine sahiptir. İş ortaklarının satın alma süreçlerini optimize etmelerine ve ihtiyaçlarına en iyi çözümleri bulmalarına yardımcı olmayı amaçlar.

Kalite ve iş uygulamaları açısından dikkatlice kontrol edilmiş bir dizi üretici ortağımız bulunmaktadır. Kaynak ağımız geniştir ve Asya'ya odaklanmakla birlikte, ABD, İngiltere ve Yeni Zelanda'da ek kaynaklara odaklanmaktadır. İş ortaklarımıza en yüksek kalitede ürün ve hizmetleri sunmaya kararlıdır.

Çalıştığımız iş ortaklarını seçici bir şekilde belirleriz ve yalnızca deneyim veya referanslar aracılığıyla onayladığımız iş ortaklarıyla işbirliği yaparız. Ekibimiz, iş ortaklarımıza premium hizmet sunmakla birlikte, iş ortaklarımızla uzun vadeli ilişkiler ve dostluklar geliştirmeye  odaklıdır.

bottom of page